Pvp l Pvpciler l Pvp Serverler l Metin2 Pvp l Knight pvp l Pvp tanitim
HOŞGELDİNİZ

AnasayfaSSSÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap
HOŞ GELDİNİZ.Moderatör Alımları İçin:creamt2@hotmail.com ekleyiniz...

Paylaş | 

gereken, girişi, görev, mağarası, sÜrgÜn, yapılması, İçin Sürgün Mağarası Girişi İçin Yapılması gereken Görev

YazarMesaj
[GA]AsPİrİN
1. SINIF ÜYE
1. SINIF ÜYE

ReP Puanı : 5
Rep gücü : 1
Lakap : [YTL]SeRSeRi

MesajKonu: gereken, girişi, görev, mağarası, sÜrgÜn, yapılması, İçin Sürgün Mağarası Girişi İçin Yapılması gereken Görev   Ptsi Eyl. 13, 2010 12:13 am

gorev:1 koylerde bulunan Seon-Hae den gorev alınacak .sizden 7 tane fosil goz yası ve 4 tane obsidyen isteyecek . 7 fosil tasını haritada isaretlenen yerlere gidip toplayacaksınız. obsidyenleri ise alev keserek elde edeceksiniz. daha sonra bunlar toplanınca gorevi teslim etmek icin tekrar Sen-Hae ye gidilecek. sizi kızıl ormana gonderecek tanrıcanın hayaletini kızıl ormanda bulup onunla konusacaksınız. size tanrıca kanı verecek . aldıgınız tanrıca kanını Seon-hae ye goturup kan tasını alacaksınız.
bu gorev gunde sadece 1 kez yapılabilecek.
kan tası ile surgun magarasına giris yapabileceksiniz.[URL="http://www.turkmmo.com/"]turkmmo[/URL]
Kaynak : turkmmo.com

MesajKonu: Geri: gereken, girişi, görev, mağarası, sÜrgÜn, yapılması, İçin Sürgün Mağarası Girişi İçin Yapılması gereken Görev   Çarş. Eyl. 15, 2010 10:07 pm

Paylaşım İçin Teşekkürler

gereken, girişi, görev, mağarası, sÜrgÜn, yapılması, İçin Sürgün Mağarası Girişi İçin Yapılması gereken Görev
1 sayfadaki 1 sayfası