Pvp l Pvpciler l Pvp Serverler l Metin2 Pvp l Knight pvp l Pvp tanitim
HOŞGELDİNİZ
HOŞGELDİNİZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
HOŞ GELDİNİZ.Moderatör Alımları İçin:creamt2@hotmail.com ekleyiniz...

Bu Sw Daha Bugün Açıldı ilk 99 olan kopar Aga< HediyeLErimiz Var girin

2 posters
YazarMesaj
DarKniFe
1. SINIF ÜYE
1. SINIF ÜYE
DarKniFe

ReP Puanı : 19
Rep gücü : 0
Lakap : UmutsensaL

CÜZDAN
Altın Altın: 0
PARA PARA: 0

Bu Sw Daha Bugün Açıldı ilk 99 olan kopar Aga< HediyeLErimiz Var girin Empty
MesajKonu: Bu Sw Daha Bugün Açıldı ilk 99 olan kopar Aga< HediyeLErimiz Var girin    Bu Sw Daha Bugün Açıldı ilk 99 olan kopar Aga< HediyeLErimiz Var girin Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 9:13 am

Slm arkadaslar Oncelıkle ben Yine Yani WaTaNBoLu [AFK]Litee Bi Die Deiş [TLY]Litee .d (:

Evet Arkadaslar Serverımız Yeni Açıldı.. 07.11.2010

OYUNUN SİTESİ: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

OYUNUN Online Yardimci MSNsi: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [AFK]Litee İlgilenior Bi Die Deiş [TLY]Litee (:

Saygısıyla Terbiyesiyle Emek Harcayarak Birşeyler Elde Edenlere Asla Haksızlık Etmeyiz Ama Hile Küfür Gibi Davranış Gördüğüm Anda IP Ban Atarım

Biraz Eglenceli Biraz Zor (:

Oyunun Özelliklerine Söylemeden Önce Şunu Söylemek İstiyorum Server Uzun Ömürlü 5 6 Ay Kesinlikle Sorunsuz Hizmet Verecektir..!!

Hemen Oyunun Özelliklerine Geçiyorum..

- Kesinlikle GM Yardımı Yok Ve İlk 99 Olana Hediye Var 2 2 Sormayin!!

- Droplar Şöyle: İtem: %1000 Para: %1000 Exp: %1000

- NPC'Lerde En Fazla 61 Zırhları ve 65 Silahları Vardır +80e donen silahlar Hariç.

Efsun Oranları 3K Hp %15 Savunma +15 Yarı Ve +15 Guc,Zeka,Ceviklik olarak adlandırılır

- + Basarken İtem Ve Para İstememekle Yanmıyorda..

- Işınlayıcı,Yaşlı Adam,Depocu Türkçedir..

-Kesinlikle Herkez istedigi Bayrak olabilir

Herkese İyi Oyunlar Diliyorum...

Şunu Söylemek İstiyorum Server Uzun Ömürlü 5 6 Ay Kesinlikle Sorunsuz Hizmet Verecektir..!!

Kural Ve İsteklerimiz

1) Oyun içinde küfür kesinlikle yasaktır ve süresiz ban sebebidir.

2) Vs'de hile kullanımı görürsek hesabınız süresiz banlanır.Gerçek parayla item aldınız diye bu size kural dışına çıkma hakkını vermez,hiç bir şekilde hak iddaa edemezsiniz ve hesabınıza cezanızın gereği uygulanır.

3) [GM]' lere küfür ve serbeste alıp vurmak süresiz ban sebebidir.Sizi banlıycak olan [GM]'nin değerlendirmesiyle cezanız uygulanır.

4) Karşınızdaki oyuncuyu öldürüp ticaret açarak yerden kalkmasını engelediğiniz ispatlanırsa 1 gün ceza alırsınız.Bir daha tekrarladığınız taktirde süresiz banlanırsınız.

5) Lütfen [GM] lerden item isteklerinde bulunmayın.oyun içinde size herşey gereğince sunulmuştur.Biyerde sıkışırsanız bize e-mail yoluyla veya online [Gm] varsa yardım isteyebilirsiniz.

6) İtemleriniz ve Char şifreniz sizin sorumluluğunuzdadır.Eğer çaldırırsanız,hiç bir şekilde hak iddaa edemezsiniz.Kesinlikle Bu konuda Gelmeyin

7) Aldığınız ss leri [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 'a Msnden Online yollayabilirsiniz

Oyunla ilgili şikayetlerinizide Online Msn ile yapın ki,size daha iyi bir oyun sunabilmek için çalışmalarımıza devam edelim.

9) İtemlerinizi kendi isteğinizle başkalarına verip,çalındı bildirimi yapmayın.Kanıt sunmadığınız sürece itemlerinizi bulma şansımız yoktur.

10) Agresifken sizi kestiklerinde yere iteminiz düşerse ve iteminizi bir başkası alırsa,o item alan kişinindir.Çalındı bildirimi yapmayın.Alan kişiyide suçlamayın,bu oyunun kuralında vardır.

11) Siteden item aldıktan sonra o itemi değiştirmek için başvuru yapmayın.Yada yang veya başka itemle takas isteğinde bulunmayın.

(12)İtem Satışları yakında baslıcaktır Ne kadar User O kadar Saglamlık

Huzurlu ve Heyecan Dolu Bir Oyun İçin Bizden AyrıLmayın

Yeni Bir Baslangic Yapma Zamani!

xHerculesx
ßyWestSilver
McDojjo
WaTaNBoLu
Okyanus14
StayWhitMe
xSheytanx
http://vpsserverler.benimforum.biz/
zD.JacOp
1. SINIF ÜYE
1. SINIF ÜYE
zD.JacOp

ReP Puanı : 21
Rep gücü : 6

CÜZDAN
Altın Altın: 0
PARA PARA: 0

Bu Sw Daha Bugün Açıldı ilk 99 olan kopar Aga< HediyeLErimiz Var girin Empty
MesajKonu: Geri: Bu Sw Daha Bugün Açıldı ilk 99 olan kopar Aga< HediyeLErimiz Var girin    Bu Sw Daha Bugün Açıldı ilk 99 olan kopar Aga< HediyeLErimiz Var girin Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 11:46 am

p. için saol

Bu Sw Daha Bugün Açıldı ilk 99 olan kopar Aga< HediyeLErimiz Var girin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DosTLuKMt2 %100 OLAN PWP>
»  HeraklesMt2 AÇILDI!!
»  Valla 8 mf acildi
» 1 KRALIYETLI SW DAHA
» KRALİYETLİ VPS!! 1 TANE DAHA