Pvp l Pvpciler l Pvp Serverler l Metin2 Pvp l Knight pvp l Pvp tanitim
HOŞGELDİNİZ
HOŞGELDİNİZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
HOŞ GELDİNİZ.Moderatör Alımları İçin:creamt2@hotmail.com ekleyiniz...

Metin2TR Yeni Bineklerimiz

YazarMesaj
[GA]AsPİrİN
1. SINIF ÜYE
1. SINIF ÜYE

ReP Puanı : 5
Rep gücü : 1
Lakap : [YTL]SeRSeRi

Metin2TR Yeni Bineklerimiz Empty
MesajKonu: Metin2TR Yeni Bineklerimiz   Metin2TR Yeni Bineklerimiz Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 11:59 pm

Değerli Metin2 Oyuncuları,

size yine sevindirici bir haberimiz var: Bundan sonra Metin2'de yeni binek hayvanlarımız olacak! Oyunumuz için 4 yeni binek planlandı ve vermiş olduğumuz karar doğrultusunda bu hayvanlar kurt, warhog (Türkçesi konusunda forumdaki önerilerinizi de dikkate alacağız), aslan ve kaplan olacak.

Bu binekler yüksek level oyuncularımız için olan moblar üzerinden ortaya çıkacak ve sadece level 75 ile üzeri oyuncular tarafından kullanılabilecektir. Bu çıkan bineklere kısıtlı bir süre binilebilecektir. Bu süreç içersinde sahip olduğunuz at olumsuz etkilenmeyecektir.

Konu hakkında daha detaylı bir açıklama zamanı gelince yapılacaktır. Yeni bineklerin kullanıma açılacağı tarih, kesin olarak belli olduktan sonra açıklanacaktır.

Metin2TR Yeni Bineklerimiz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» [9]WorldMt2 Yeni Binekli
» GeniusMT2 Yeni Açıldı 99 olana ödüll ve sw özellikleri içerde
» Time Lose yeni pwp hamachi server gelin süper efsunlar ucukluk
» Tam 200 Adet Türk Private Serverleri | 11.09.2010 Yeni | By NoFaiR (y.yöneticiliği hak ettiren bir konu :D)
» [11]KarsiyakaMt2 Kendi Swim 120 Lv Kılıclı %10000 Efsunlar Baslangic 94Lv P Leride Ben Yapıorum Ve Yeni Bineklerde Eklenmiştir !!