Pvp l Pvpciler l Pvp Serverler l Metin2 Pvp l Knight pvp l Pvp tanitim
HOŞGELDİNİZ
HOŞGELDİNİZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
HOŞ GELDİNİZ.Moderatör Alımları İçin:creamt2@hotmail.com ekleyiniz...

Kendi MultiHackını Yap {Harika} ByNoFaiR...

YazarMesaj
NoFaiR
1. SINIF ÜYE
1. SINIF ÜYE
NoFaiR

ReP Puanı : 44
Rep gücü : 15

CÜZDAN
Altın Altın: 0
PARA PARA: 0

Kendi MultiHackını Yap {Harika} ByNoFaiR... Empty
MesajKonu: Kendi MultiHackını Yap {Harika} ByNoFaiR...   Kendi MultiHackını Yap {Harika} ByNoFaiR... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 1:29 pm

Arkadaşlar İlk Olarak Visual Basic 6.0 Olmalı Bilgisayarınızda Onu İndirince Multihack indiriyoruz 5.0 örnek sonra Visual basicte onun .dllsi üzerine çalışıyoruz.Sonra Vb6 yı aşağı alıp multi hackı açıyoruz buttonLarı falan ekliyoruz sayıca ve bukadar kolay gele
Benimle Desteğe Geçmek İçin : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]<br />Adresinden ulaşabilirsiniz her türlü soruyu sorabilirsiniz..<br />________________________<br />Ekranınızmı Kirlenmiş Tıklayın AntoLinoTa TemizLesin Kopacaksınız <br />http://www.pcworld.com.tr/resim/ekran_temizligi.swf<br />____<br />Paylaştığım Programlardan Herangibi Bir Sorun Yaşarsanız Sorumlusu Jimmymagnet ve aktifhile.com SorumLu Değildir..

Msn benim değildir onun için kusura bakmayın Very Happy

Kendi MultiHackını Yap {Harika} ByNoFaiR...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» [11]KarsiyakaMt2 Kendi Swim 120 Lv Kılıclı %10000 Efsunlar Baslangic 94Lv P Leride Ben Yapıorum Ve Yeni Bineklerde Eklenmiştir !!
» Run 32 Hatası ve Çözümü ByNoFaiR...
» Çok Amaçli Gm Help Süper Paylaşim ByNoFaiR...
» işte size car soyma hilesi saygılar ByNoFaiR... (bu bölümde bir ilk y. yöneticilik istiyorum :D)
»  Arkadaşlar 4x Ve HataÇözümleri Burda []ByNoFaiR[] Farkıyla..(daha önce paylaşıldı biliyorum bunda sorun ve cözümlerde var onun için p. yapıtım :D)